elektronik Esp. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. com - Shpallja Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A4, Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h, 5291881 Viti: 2004, Transmetuesi: Automatik, Kilometrazha: 150 000 - 159 999,. shes audi a4 B8 2. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. 0 TDI 2007-sh 6,700€ Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Passat, Passat, Shitet Passat 3C, 2. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A1, Shitet audi A1. Classified ads in Të gjitha komunat. Viti Vushtrri Zubin Potok Zveçan Në Publicitet. 3,882 likes · 803 talking about this. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Kërkoni shpallje në MerrJep. com - Shpallja VW Golf 5 2. Pamjet kur vetura e aksidentuar në Fushë Kosovë merr flakë KOHA Net Para 1 viti. al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. Shes Fiat Punto 1. 0 TDI-140ps, viti i prodhimit 2006, modeli S line, automatik tiptronik 7+1 shpejtesi, uleset menxemje, vebasto, senzor parkingu para dhe mbrapa, navi me kamer, cd-usb-sd-dvd, drita xenon-bixenon, felnne te reja me goma. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. full option ; fener xenon , navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi para mbrapa plus asistenc parkimi , sedike kamosh. Kosovo MerrJep. 0 tdi ne gjendje shum te mire me 180000. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Të gjitha Makina Vetura Viti. Dizajni i ri i patentë-shoferëve, më i sigurt. 0 TSI 179PS AUTOMATIKE DSG BENZINE Viti 2013 126. Subaru ka lëshuar tashmë skica të modelit elektrik. Viti: 2005. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. If you have something to sell, publish your ad for free!. cmimi 1699 euro i diskutushem letrat deri muajn e 6 me taks luksi vetem te interesuarit te kontakto. 2020 bëjm ndrrim me mat vogel ☎️ 0637391523. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Shqipëri +355 44 537 787. Krejt kjo, pasi që, pak orë më parë në autostradën "Ibrahim Rugova" ka pasur rrëshqitje të dheut dhe si pasojë e kësaj disa makina […]. ly/2KbiRpc Afficher la suite. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Pamjet kur vetura e aksidentuar në Fushë Kosovë merr flakë KOHA Net Para 1 viti. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Vetura me qera Honda me Alarm në Viti Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Për vetura në shitje. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. 190 pes full full optinon vetura posedon 8 shpejtsi pasqyre ekstra karrikeat me nxemje ban ndezje mnyr automatike pa qels mrena ka sistemin e audi a5 per fernimin dhe ndejkjen e vetures nga mrapa vetura gjendet ne franc ne gusht vien ne kosov vetura esht tip top krejt serviset ika te kryme ne serviz te audis me nje fjal kush merr vesh ne vetura edin se qfar veture esht. 4 , 6932751. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. com, Pristina. 3 500 EUR Viti. Vetura në shitje. BLEJM VETURA. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Experimento de web automática de imagenes. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. Gjej të gjitha në MerrJep. Stupcat Skeçe 2019 - Shef Gipa Merr flakë një veturë afër menzës. Për vetura në shitje. com vendi më i madh për tregti në Kosovë. Viti: 2005. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. Kërkoni shpallje në MerrJep. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. OBSH nuk merr prova nga SHBA se koronavirusi u krijua në laborator. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. p2009 Rks Nje Vit Plot. Classified ads in Të gjitha komunat. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro. 0 Dizell viti 2006 me full opcion regjistrim deri me 11. Kosovo MerrJep - Shpallja GOLF 5 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, GOLF 5, 4265688 Viti: 2005, Transmetuesi: Manual, Kilometr. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Onkologu kosovar ka treguar se a janë të rrezikuar personat me kancer nga koronavirusi. Vetura Autopjesë dhe Pajisje Motoçikleta (mbi 50cc) Moped (nën 50cc) Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped Makina për kamping Makina bujqësore dhe pyllore Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Anije dhe skuterë uji. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Видите још о MerrJep. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Nëse e ke, e nuk t'duhet, SHITE TE NE! Merrjep. 604 Likes, 2 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “VW TIGUAN 4MOTION (4X4) 2. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. Vëreni se si funksioni perimetri nuk po merr asnjë parametër, kjo pasi që është në kuadër të strukturës. 0 TDI-140ps, viti i prodhimit 2006, modeli S line, automatik tiptronik 7+1 shpejtesi, uleset menxemje, vebasto, senzor parkingu para dhe mbrapa, navi me kamer, cd-usb-sd-dvd, drita xenon-bixenon, felnne te reja me goma. Vetura në shitje. Shes Skoda Octavia 1. Classified ads in Të gjitha komunat. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. Kërkoni shpallje në MerrJep. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. elektronik Esp. Blej dhe Shit në MerrJep. 0 benzin viti i prodhimit 1990 ngjyr vishnje i rexhistruar RKS(20. Vetura Autopjesë dhe Pajisje Motoçikleta (mbi 50cc) Moped (nën 50cc) Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped Makina për kamping Makina bujqësore dhe pyllore Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Anije dhe skuterë uji. Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. shes audi a4 B8 2. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Shitet vetura Golf 3 benzin 1. Për tre muajt e parë të vitit 2020 rreth 350 kosovarë janë prekur nga sëmundjet malinje. com - Shpallja Shitet Bmw - 320 diesel - Automatik Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, Seri 3, 320, Shitet Bmw - 320 diesel - Automatik , 7552980 Viti. Kosovo MerrJep. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. 2020) Shes opel vectra 2. Leshojm vetura me qera Veturat jan te ardhura nga Gjermania Gjindemi ne Pej Nr. 000 km , sallon cope , kamio automat , goma te…”. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. Kërkoni shpallje në MerrJep. 2020 (20:50):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235. Publicitet. €4,200 2005' Mercedes-Benz C 220. Subaru do të prodhojë vetëm vetura elektrike nga viti 2030. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. 03 Maj 18:07 SHITET BMW X6 3. Makina, 10510. elektronik Esp. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. Të gjitha Makina Vetura. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Vetura me qera Honda me ABS në Viti më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. com на Фејсбуку. Prizren Sot, 16:42. Volvo V50 1. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. Kilometrazha: 130. Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Prodhuesi japonez i veturave, Nissan, njoftoi se do t’i tërheqë nga tregu rreth 394 mijë vetura në Shtetet e Bashkuara për shkak të një defekti në sistemin e frenimit. Shqipëri +355 44 537 787. cmimi 1699 euro i diskutushem letrat deri muajn e 6 me taks luksi vetem te interesuarit te kontakto. E publikuar: Para 5 muajve; Telegrafi. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. Kosovo MerrJep - Shpallja GOLF 5 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, GOLF 5, 4265688 Viti: 2005, Transmetuesi: Manual, Kilometr. Kërkoni shpallje në MerrJep. com - Shpallja Golf 5 rks viti 2008 1. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. 0 TDI 2007-sh. BLEJM VETURA. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Prizren Sot, 21:36. Vetura në shitje. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. 2020 (20:50):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235. al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. Viti Vushtrri Zubin Potok Zveçan Në Publicitet. Krejt kjo, pasi që, pak orë më parë në autostradën "Ibrahim Rugova" ka pasur rrëshqitje të dheut dhe si pasojë e kësaj disa makina […]. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Kërkoni shpallje në MerrJep. Kërko sipas termit. Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zhvendosja: 2 l pesha: 1,505 kg Emetimet e CO2: 177 g / km Numri i vendeve: 5. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej. 000, Cruise kontroll, sedilje lekure elektrike me memorie,pasqyra me palosje elektrike, CD+MP3+USB+BLUETOOTH+SD, kamera parkimi,Lidhje telefoni. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. Vetura me qera Honda me ABS në Viti më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Buy, sell, trade, date, events post anything. Dje 23:24. vetura (@merrjep. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 2 benzin, Dërguesi i shpalljës. Për vetura në shitje. vetura) on Instagram: “Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…”. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Shitet Vetura BMWe46 320 dizel 100kw viti 2001 esht gjendje te mir te gjitha serviset e kryera regjistrim ka 4 goma te dimrit m+s posedon M. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. 1,018 Likes, 2 Comments - MerrJep. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen Viti. Sí, te estamos haciendo SEO Negativo (100% gratis y efectivo). com 4月17日 11:35 BMW X5 40d xDrive M -- ️ Viti: 2011 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karb uranti: Naftë -- Vizito 👉 bit. net është platformë falas për tregëti, gjithashtu shërben për prezantim të biznesit Tuaj. 0 sport line Shitet, Besianë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 2. Klasa 7 - Matematikë - Perimetri dhe syprina e sipërfaqës trapeze. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. Dizajni i ri i patentë-shoferëve, më i sigurt. merrjep vetura ferizaj, Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". com - Shpallja Shitet Passat 3C, 2. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Merrjep Lugina is on Facebook. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. MerrJep Shqipëri. 2020) ne gje. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Merrjep Opel Merrjep Opel. Shitet Vetura BMWe46 320 dizel 100kw viti 2001 esht gjendje te mir te gjitha serviset e kryera regjistrim ka 4 goma te dimrit m+s. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. cmimi 1699 euro i diskutushem letrat deri muajn e 6 me taks luksi vetem te interesuarit te kontakto. MerrJep Shqipëri. Kërkoni shpallje në MerrJep. Shes Fiat Punto 1. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. 0TDI DSG Shitet, Tiranë, AUTOMJETE, Makina, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 2. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. 0 TDI 2007-sh 6,700€ Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Passat, Passat, Shitet Passat 3C, 2. Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. 2020) Shes opel vectra 2. Kërko sipas termit. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. vetura) on Instagram: “Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…”. Senzor para dhe mbrapa, senzor shiju komanda ne timon retrovizoret palues esp auto hold marsh automatik i servisuar komplet goma 80%t mira 17 coll m/s pa as nje investim pa verejtje perkthim brenda dites qmimi sipas marrveshjes. LuginaShop. Shes Fiat Punto 1. 000 t \'kalume DSG Xhma. Ferizaj Sot, 04:30. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Merrjep Lugina Shitet Vetura Seat Alhambra I vitit 2004 Diesel 1. Leshojm vetura me qera Veturat jan te ardhura nga Gjermania Gjindemi ne Pej Nr. If you have something to sell, publish your ad for free!. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Për vetura në shitje. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Classified ads in Ferizaj. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. com - Shpallja Shitet audi A1. vetura (@merrjep. Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit (MIA), përmes një komunikate për media ka treguar se në autostradën "Ibrahim Rugova" është mbyllur një shirit i qarkullimit bashkë me atë ndihmës, shkruan Gazeta Insajderi. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen Viti. ly/2KbiRpc Afficher la suite. 0 TDI Quatro Automatik ,tiptronik Viti 2008 Rks 1 vit 266000 km Ne gjendje shum të mirë ÇMIMI 9800 Tel 044/419-547. €4,200 2005' Mercedes-Benz C 220. Shitet Vetura BMWe46 320 dizel 100kw viti 2001 esht gjendje te mir te gjitha serviset e kryera regjistrim ka 4 goma te dimrit m+s. 8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. 0 regjistrim(20. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Digjet vetura afër Qendrës së Studentëve. Klasa 7 - Matematikë - Perimetri dhe syprina e sipërfaqës trapeze. Shes Fiat Punto 1. 000KM, automjeti ka regjistrim deri me 02/2021, vetura eshte ne jndje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. Kilometrazha:. al ju mundëson të shisni direkt tek. If you have something to sell, publish your ad for free!. Viti: 2005. Vetura me qera Honda me ABS në Viti më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale, Vushtrri, BIZNES DHE PUNË, Shërbime, Shtëpiake dhe Pastrim, 044550009 VIBER DEZINFEKTIM. Vetura Volvo V50 1. 12937 Shpallje. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Shes Skoda Octavia 1. Me Marrveshje. Megjithatë në luftimin e pandemisë Covid-19 në Kosovë janë të inkuadruar edhe onkologët kosovarë. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. Shitet Makina Vetura Viti. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2012. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro. 1,018 Likes, 2 Comments - MerrJep. Dizajni i ri i patentë-shoferëve, më i sigurt. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep tregu kosovar. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Kilometrazha: 150 000 - 159 999. - Shpallja U shit flm merr jep -1800-e- Shitet U shit flm merr jep -1800-e: MAKINA, Vetura, VW - Shpallja Golf 2 Shitet, Ferizaj, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 2, 7588025 Viti: 1991, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Qen pastor gjerman Shitet, Ferizaj, SPORT Qen pastor gjerman: pin - Shpallja Pikinizer Shitet, Ferizaj. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Matic Car Care That Needs To Be Done. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Tregukosovar. Kërko sipas termit. Për tre muajt e parë të vitit 2020 rreth 350 kosovarë janë prekur nga sëmundjet malinje. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Auto Genliki. 2 Nafte , Viti Prodhimit 2013 , me 137. MerrJep Shqipëri. Shitet Makina Vetura Peugeot SUV. 6 B MANUAL VITI 2010 AUTO SALLON DIZARI Magjistralja Prishtine Mitrovice [email protected] 0 TDI Quatro Automatik ,tiptronik Viti 2008 Rks 1 vit 266000 km Ne gjendje shum të mirë ÇMIMI 9800 Tel 044/419-547. Veturaneshitje. Classifieds for our community. 9 77 kw , 5262897 Viti: 2005. ly/2KbiRpc Afficher la suite. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. © 2018 - Peshkuiarte. KOHA Net Para 2 vitesh. Shitet vetura Golf 3 benzin 1. com +377(0)45 335 898 +386(0)49 672 222 Shfaq Menun Vetura në shitje. Prodhuesi japonez i veturave, Nissan, njoftoi se do t’i tërheqë nga tregu rreth 394 mijë vetura në Shtetet e Bashkuara për shkak të një defekti në sistemin e frenimit. 200 km origjinale…”. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro. 000, Cruise kontroll, sedilje lekure elektrike me memorie,pasqyra me palosje elektrike, CD+MP3+USB+BLUETOOTH+SD, kamera parkimi,Lidhje telefoni. 3,882 likes · 803 talking about this. 2020) ne gje. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro. com - Shpallja Shitet Bmw - 320 diesel - Automatik Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, Seri 3, 320, Shitet Bmw - 320 diesel - Automatik , 7552980 Viti. 604 Likes, 2 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “VW TIGUAN 4MOTION (4X4) 2. If you have something to sell, publish your ad for free!. SPORTAZh 4X4 Diz MK=NEUVEZUVANO. Kërkoni shpallje në MerrJep. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. MerrJep Shqipëri. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep. Shqipëri +355 44 537 787. com - Shpallja Shitet Passat 3C, 2. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com vendi më i madh për tregti në Kosovë. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. 0 TDI Quatro Automatik ,tiptronik Viti 2008 Rks 1 vit 266000 km Ne gjendje shum të mirë ÇMIMI 9800 Tel 044/419-547. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. Shitet Vetura BMWe46 320 dizel 100kw viti 2001 esht gjendje te mir te gjitha serviset e kryera regjistrim ka 4 goma te dimrit m+s. 6 B MANUAL VITI 2010 AUTO SALLON DIZARI Magjistralja Prishtine Mitrovice [email protected] E publikuar: Para 5 muajve; Telegrafi. Kërko sipas termit. 190 pes full full optinon vetura posedon 8 shpejtsi pasqyre ekstra karrikeat me nxemje ban ndezje mnyr automatike pa qels mrena ka sistemin e audi a5 per fernimin dhe ndejkjen e vetures nga mrapa vetura gjendet ne franc ne gusht vien ne kosov vetura esht tip top krejt serviset ika te kryme ne serviz te audis me nje fjal kush merr vesh ne vetura edin se qfar veture esht. 8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej. 000 t \'kalume DSG Xhma. Merrjep audi a4 viti 2000 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro shes blej makina makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne. Jaguar I-Pace ka fituar çmimin e Karrierës Botërore të Vitit. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Digjet vetura afër Qendrës së Studentëve. Rrjedhja e një lëngu të frenave mund të shkaktojë zjarr në veturë. Viti: 2005. com - Shpallja Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A4, Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h, 5291881 Viti: 2004, Transmetuesi: Automatik, Kilometrazha: 150 000 - 159 999,. 000 km , sallon cope , kamio automat , goma te…”. vetura (@merrjep. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 0 TDI-140ps, viti i prodhimit 2006, modeli S line, automatik tiptronik 7+1 shpejtesi, uleset menxemje, vebasto, senzor parkingu para dhe mbrapa, navi me kamer, cd-usb-sd-dvd, drita xenon-bixenon, felnne te reja me goma. 0 sport line, 6889987 Viti: 2005. Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s’u paguan 1. Ads - Insajderi Video Para 1 viti. Vetura merr flake ne Vushtrri. #gjesi: KPM-ja propozon ndryshimin e kodit të etikës, ankohen gazetarët. Rolls-Royce dëshiron të ndërtojë vetëm vetura elektrike nga viti 2040 e tutje 11:22 | 14 Maj 2018 Markë tradicionale dëshiron të braktisur plotësisht nga 2040 në motorët me djegie të brendshme dhe do të ofrojë vetëm makina elektrike. al - Njoftimi VW Golf 2. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. Nëse e ke, e nuk t'duhet, SHITE TE NE! Merrjep. Vëreni se si funksioni perimetri nuk po merr asnjë parametër, kjo pasi që është në kuadër të strukturës. Kilometrazha: 130. Kërko sipas termit. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. Ads - Insajderi Video Para 1 viti. 200 km origjinale…”. MerrJep Shqipëri. net është platformë falas për tregëti, gjithashtu shërben për prezantim të biznesit Tuaj. com на Фејсбуку. Vetura në shitje. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. Blej dhe Shit në MerrJep. Merrjep Lugina Shitet Vetura Seat Alhambra I vitit 2004 Diesel 1. 000 km , sallon cope , kamio automat , goma te…”. Rolls-Royce dëshiron të ndërtojë vetëm vetura elektrike nga viti 2040 e tutje 11:22 | 14 Maj 2018 Markë tradicionale dëshiron të braktisur plotësisht nga 2040 në motorët me djegie të brendshme dhe do të ofrojë vetëm makina elektrike. Veturaneshitje. com - Shpallja VW Golf 5 1. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Classifieds for our community. Merrjep Lugina Yesterday at 5:32 PM Shitet Vetura Touareg 3. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Vëreni se si funksioni perimetri nuk po merr asnjë parametër, kjo pasi që është në kuadër të strukturës. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. vetura) on Instagram: "Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…". Viti: NGA 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 1985 1980 1975 1970 1965 1960 DERI 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992. Sot 10:31. com Shpall Falas,Dergo Foto Qka nuk te Duhet!. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 0 TDI Viti 2004 Ne gjendje te rregullt per me shum info ☎️0628471682. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. Shitet vetura Golf 3 benzin 1. 3 multijet 2012 rks i par gjendje perfekte per info 045 688 208. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. ly/2KbiRpc Afficher la suite. com Para 1 viti. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. 2020 (11:12):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor 2. 000 km sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. Për vetura në shitje. Kosovo MerrJep. T7 Para 2 muajve. Digjet vetura afër Qendrës së Studentëve. Megjithatë në luftimin e pandemisë Covid-19 në Kosovë janë të inkuadruar edhe onkologët kosovarë. Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zhvendosja: 2 l pesha: 1,505 kg Emetimet e CO2: 177 g / km Numri i vendeve: 5. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. 2020) Shes opel vectra 2. Kërko sipas termit. Veturaneshitje. Sot 10:31. 0 benzin viti i prodhimit 1990 ngjyr vishnje i rexhistruar RKS(20. MerrJep Shqipëri. Kërkoni shpallje në MerrJep. 1,018 Likes, 2 Comments - MerrJep. min E dhëna hyrëse nuk është një numër! max E dhëna hyrëse nuk është një numër! Transmision. Vetura Shes opel vectra 2. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto. Matic Car Care That Needs To Be Done. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto. 2020 (20:50):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Të gjitha Makina Vetura Viti. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Merr flakë vetura në rrugën Prishtinë- Pejë ORAinfo Para 1 viti. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. com на Фејсбуку. MerrJep Shqipëri. - Shpallja U shit flm merr jep -1800-e- Shitet U shit flm merr jep -1800-e: MAKINA, Vetura, VW - Shpallja Golf 2 Shitet, Ferizaj, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 2, 7588025 Viti: 1991, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Qen pastor gjerman Shitet, Ferizaj, SPORT Qen pastor gjerman: pin - Shpallja Pikinizer Shitet, Ferizaj. Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zhvendosja: 2 l pesha: 1,505 kg Emetimet e CO2: 177 g / km Numri i vendeve: 5. Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit (MIA), përmes një komunikate për media ka treguar se në autostradën "Ibrahim Rugova" është mbyllur një shirit i qarkullimit bashkë me atë ndihmës, shkruan Gazeta Insajderi. Viti: 2005. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Shitet vetura Golf 5 2. Merrjep Lugina added a new photo. vetura) on Instagram: “Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…”. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. Tregukosovar. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. min E dhëna hyrëse nuk është një numër! max E dhëna hyrëse nuk është një numër! Transmision. Gjeni makinen ideale + Krijoni njoftim Njoftimet Viti: 2012. Sí, te estamos haciendo SEO Negativo (100% gratis y efectivo). Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. 12937 Shpallje. shitet fiat punto evo 1. Vendndodhje. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Shitet Makina Vetura Peugeot SUV. Shes Audi A4 2. Kërkoni shpallje në MerrJep. com 4月17日 11:35 BMW X5 40d xDrive M -- ️ Viti: 2011 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karb uranti: Naftë -- Vizito 👉 bit. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. MerrJep Shqipëri. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Për vetura në shitje. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. al ju mundëson të shisni direkt tek. com Shpall Falas,Dergo Foto Qka nuk te Duhet!. Shpallje në Të gjitha komunat. Prishtinë. © 2018 - Peshkuiarte. Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zhvendosja: 2 l pesha: 1,505 kg Emetimet e CO2: 177 g / km Numri i vendeve: 5. Tregukosovar. 8,142 likes · 2 talking about this. com - Shpallja VW Golf 5 1. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s’u paguan 1. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Blini artikuj që ju duhen dhe s***sni artikuj që nuk ju duhen. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. Vetura në shitje. Vendndodhje. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. I përdorur - 66. Vetura merr flake ne Vushtrri. Subaru nuk është përfundimisht e vetmja kompani që kërkon të devijojë të gjitha burimet e saj tek automjetet elektrike. Kërkoni shpallje në MerrJep. 03 Maj 18:07 SHITET BMW X6 3. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. Një ekip prej 86 gazetarësh në fushën e teknologjisë së makinave në mbarë botën, përfshirë Steve Fowler dhe Mike Rutherford të Auto Express, votuan për makinën […]. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Shitet vetura Golf 5 2. Kërkoni shpallje në MerrJep. 0 TDI Viti 2004 Ne gjendje te rregullt per me shum info ☎️0628471682. Shitet Golf 6 viti 2008 regjistrim deri me 06. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. 12937 Shpallje. 0 TDI 2007-sh. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Për vetura në shitje. T7 Para 2 muajve. Dje 23:55 DJIPCHE 2008 g. Kërko sipas termit. Dizajni i ri i patentë-shoferëve, më i sigurt. Shitet Golf 6 viti 2008 regjistrim deri me 06. vetura) on Instagram: "Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…". Vendndodhje. Kërkoni shpallje në MerrJep. Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep. Ferizaj Sot, 04:30. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. com на Фејсбуку. Jaguar I-Pace tërësisht elektrik është emëruar si Automjeti Botëror i Vitit 2019 në New York Motor Showtë këtij viti. 000 njoftime nga kategoritë në vijim: Automjete, Vendbanime, Elektronikë , Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera. 9 dizel, TDI, viti i prodhimit 2005, cntral, xhama elektrik, te kaluara 220. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. #gjesi: KPM-ja propozon ndryshimin e kodit të etikës, ankohen gazetarët. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. com vendi më i madh për tregti në Kosove me mbi 1. com - Shpallja Shitet Bmw - 320 diesel - Automatik Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, Seri 3, 320, Shitet Bmw - 320 diesel - Automatik , 7552980 Viti. al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri. 5 400 EUR Viti: 2003. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Vetura në shitje. Kërkoni shpallje në MerrJep. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. 0 Dizell viti 2006 me full opcion regjistrim deri me 11. 1,018 Likes, 2 Comments - MerrJep. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. com на Фејсбуку. Pejë Lexo Më Shumë. Detyrë: Të shkruhet struktura drejtkendeshi dhe të shkruhen funksionet perimetri , siperfaqja , dhe diagonalja brenda asaj strukture dhe të thirren për drejtkëndëshin $(4,3)$. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Veturaneshitje. 0TDI DSG, 4911056 Viti: 2008, Transmetuesi. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion auto albania te perdorura makina vetura ne shitje. -- Bashkohu me grupin tonë në viber duke klikuar në linkun më poshtë. 3,882 likes · 803 talking about this. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. Jaguar I-Pace tërësisht elektrik është emëruar si Automjeti Botëror i Vitit 2019 në New York Motor Showtë këtij viti. 190 pes full full optinon vetura posedon 8 shpejtsi pasqyre ekstra karrikeat me nxemje ban ndezje mnyr automatike pa qels mrena ka sistemin e audi a5 per fernimin dhe ndejkjen e vetures nga mrapa vetura gjendet ne franc ne gusht vien ne kosov vetura esht tip top krejt serviset ika te kryme ne serviz te audis me nje fjal kush merr vesh ne vetura edin se qfar veture esht. Shitet Seat Alhambra viti 2003,regjistrim deri me 30. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. 2020 · Merrjep. Kërkoni shpallje në MerrJep. LuginaShop. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Tregukosovar. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Qanta online Pz. 4 milion euro. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. I përdorur - 159. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro. com vendi më i madh për tregti në Kosovë. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Merrjep Lugina Shitet Vetura Seat Alhambra I vitit 2004 Diesel 1. Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zhvendosja: 2 l pesha: 1,505 kg Emetimet e CO2: 177 g / km Numri i vendeve: 5. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima, fener xenon , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. net personat fizikë dhe ndërmarrjet munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. Shitet Makina Vetura Viti. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Matic Car Care That Needs To Be Done. Prizren Sot, 21:36. Krejt kjo, pasi që, pak orë më parë në autostradën "Ibrahim Rugova" ka pasur rrëshqitje të dheut dhe si pasojë e kësaj disa makina […]. 9 TDI DIESEL 2 200 €. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto. Subaru ka lëshuar tashmë skica të modelit elektrik. Makina, 10510. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. 3 multijet 2012 rks i par gjendje perfekte per info 045 688 208. 2020) Shes opel vectra 2. com Para 1 viti. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. Merrjep Lugina Yesterday at 5:32 PM Shitet Vetura Touareg 3. vetura) on Instagram: "Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…". 604 Likes, 2 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “VW TIGUAN 4MOTION (4X4) 2. 9 77 kw , 5262897 Viti: 2005. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Vetura në shitje. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. vetëm me fotografi vetëm aktuale. Shitet Makina Vetura Viti. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. Classified ads in Të gjitha komunat. Shitet golf 6 viti 2008 registrim deri me 06. Volvo V50 1. Subaru ka lëshuar tashmë skica të modelit elektrik. Informohu i pari për shpallje të ndryshme nga teknologjia, elektroni … ka, veturat etj. Gjej të gjitha në MerrJep. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima, fener xenon , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. 3,882 likes · 803 talking about this. Auto Genliki. Vetura posedon: Viti 2013 184. Viti: NGA 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 1985 1980 1975 1970 1965 1960 DERI 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992. Shpallje në Të gjitha komunat. com vendi më i madh për tregti në Kosove me mbi 1. Matic Car Care That Needs To Be Done. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. shitet fiat punto evo 1. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Kërkoni shpallje në MerrJep. al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri. Shitet vetura Golf 3 benzin 1. Subaru nuk është përfundimisht e vetmja kompani që kërkon të devijojë të gjitha burimet e saj tek automjetet elektrike. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. p2009 Rks Nje Vit Plot. 190 pes full full optinon vetura posedon 8 shpejtsi pasqyre ekstra karrikeat me nxemje ban ndezje mnyr automatike pa qels mrena ka sistemin e audi a5 per fernimin dhe ndejkjen e vetures nga mrapa vetura gjendet ne franc ne gusht vien ne kosov vetura esht tip top krejt serviset ika te kryme ne serviz te audis me nje fjal kush merr vesh ne vetura edin se qfar veture esht. ly/2KbiRpc Afficher la suite. I përdorur - 159. Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s'u paguan 1.